NEX UBEZPIECZENIA

Decydując się na zakup usługi ubezpieczeniowej, aby decyzja ta była rozsądna, trzeba zaczerpnąć trochę wiedzy na temat rodzajów tych ubezpieczeń oraz co oznaczają podstawowe pojęcia którymi posługuje się agent ubezpieczeniowy. Nie są to pojęcia skomplikowane i sami często klientom staramy się przedstawić najważniejsze z nich. Na rynku istnieje spora ilość ubezpieczeń i gdy tylko odpowiednio poszukamy to z pewnością znajdziemy tego co potrzebujemy. Warto jednak wiedzieć jaka jest główna zasada funkcjonowania ubezpieczeń. Po więcej informacji, zapraszamy do kontaktu.

Jako że współpracujemy z różnymi branżami to niestety często zauważamy negatywne skutki finansowe braku ubezpieczeń. Wg naszej opinii najlepszym rozwiązaniem jest ubezpieczenie majątku naszej firmy oraz odpowiedzialności cywilnej w ramach świadczonych przez naszą firmę usług oraz sprzedawanych produktów i towarów. Trzeba również pamiętać że na ubezpieczeniu się nie zarabia bowiem ubezpieczenie ma łagodzić negatywne skutki niekorzystnych zdarzeń objętych ochroną ubezpieczeniową.

Zachęcamy do kontaktu a chętnie odpowiemy na pytania.

12

Lat na rynku

86

Zadowolonych klientów

17500

Operacji księgowych

1040

Rozliczone VAT

1437

Rozliczone ZUS

Chcesz abyśmy do Ciebie zadzwonili?

Zamów rozmowę
Nie chcę zamówić rozmowy

Zamawiając rozmowę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz kontaktowych w celach handlowych i marketingowych przez NEX Bartłomiej Repeć oraz podmioty współpracujące w procesie udzielenia oferty księgowej. Zamawiając rozmowę wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną na podany numer telefonu wysyłanych przez NEX Bartłomiej Repeć.
POGOTOWIE PODATKOWE