NEX KSIĘGOWOŚĆ

W NEX Księgowość finansami Twojej firmy zajmuje się zespół specjalistów. Do Twojej dyspozycji są m.in. księgowy oraz specjalista kadrowo-płacowy (kadrowy), którzy wspomagają działania w Twojej firmie. Możesz się z nimi skontaktować telefonicznie oraz poprzez komunikator.

Książka przychodów i rozchodów

Zleć nam bieżące ewidencjonowanie operacji gospodarczych oraz sporządzanie deklaracji i rozliczeń w zakresie podatku dochodowego oraz podatku od towarów i usług.

Ryczałt

Zyskaj prowadzenie ewidencji przychodów zgodnie z bieżącymi przepisami prawa podatkowego.

Karta podatkowa

Karta podatkowa to jedna z najprostszych form opodatkowania działalności gospodarczej w polskim systemie podatkowym . Korzystając z karty, podatek, który płaci podatnik często nie jest wysoki i dodatkowo - nie zależy od wysokości dochodów.

Księgi handlowe

Od organizacji zakładowego planu kont i polityki rachunkowości po zakończenie sprawozdaniem finansowym. Zyskaj pełny zakres usług w jednym miejscu z dedykowanym księgowym.

Księgowość internetowa

Z nami zyskujesz wygodę, bezpieczeństwo, mobilność, wsparcie, All in One

Outsourcing księgowy

To przede wszystkim obniżenie kosztów prowadzenia księgowości. Według wyliczeń Rödl & Partner, outsourcing księgowości zapewnia uzyskanie oszczędności rzędu 20-50%. Zyskaj dział księgowości w przystępnych warunkach.

NEX HR

To przede wszystkim obniżenie kosztów prowadzenia księgowości. Według wyliczeń Rödl & Partner, outsourcing księgowości zapewnia uzyskanie oszczędności rzędu 20-50%. Zyskaj dział księgowości w przystępnych warunkach.

NEX PODATKI

Wsparcie podatkowe oraz optymalizacja podatkowa działalności naszych klientów jest podstawowym schematem podejmowanych przez nas działań. Naszym priorytetem jest, aby rozwiązania oferowane przez NEX były wsparciem w celu przeprowadzenia pozytywnej optymalizacji podatkowej.. Jednocześnie badając wszelkie aspekty działalności pokazujemy mu jak neutralizować zagrożenia na gruncie prawa podatkowego.

Pogotowie podatkowe

Prowadzenie działalności jest związane z kontaktem z organami skarbowymi, w tym z prowadzeniem różnego rodzaju postepowań sprawdzających - kontroli. Specjaliści NEX nie tylko podpowiedzą jak się do takiej kontroli przygotować, ale będą także zapewnią wsparcie podczas kontroli oraz udzielą pomocy podczas wypełniania protokołów jak i również w odwołaniu od decyzji pokontrolnych.

Audyt podatkowy

Opracujemy i wdrożymy szczegółowy system optymalizacji działalności firmy w przygotowaniu do kontroli podatkowej oraz doradzimy w zakresie ograniczania zobowiązań podatkowych.

Doradztwo w sprawach prowadzonej działalności

Zapewnimy kompleksowe doradztwo w przypadku chęci podjęcia działalności gospodarczej wraz z zapewnieniem wyboru odpowiednich form opodatkowania działalności. Pomagamy wypełniać wnioski rejestracyjne zarówno do CEIDG jak i do KRS.

NEX UBEZPIECZENIA

Każda mała i średnia firma odnajdzie w naszej ofercie komplet najbardziej potrzebnych jej ubezpieczeń. Do podstawowych pakietów, istnieje możliwość dodatkowo uwzględnić inne potrzebne zabezpieczenia np. do przetargów, ubezpieczenia finansowe czy atrakcyjne grupowe ubezpieczenie na życie. Firmy które posiadają flotę pojazdów mogą korzystać ze specjalnego ubezpieczenia komunikacyjnego dla flot.

Księgowość dla Ciebie

Tradycyjnie, internetowo, hybrydowo – wybierasz sam.

 • 1. Wybierz, czego potrzebujesz

  Masz zamiar założyć własny biznes? Prowadzisz firmę? Na stronie nex.katowice.pl wyszukaj interesująca Cię ofertę.

 • 2. Zadzwoń do nas

  Zadzwoń pod numer 730-070-940 a pracownik NEX przedstawi ofertę dostosowaną do Twoich oczekiwań. Podsumowanie oferty otrzymasz na adres e-mail. W podsumowaniu będzie zawarty całkowity koszt usługi.

 • 3. Zapoznaj się z ofertą

  Potwierdź mailowo, telefonicznie lub osobiście ofertę a sporządzimy umowę która będzie na Ciebie czekała w biurze lub odwiedzi Cię kurier.

 • 4. Ciesz się z podpisanej umowy

  Od teraz odpowiedzialność za rozliczenia podatkowe Twojej firmy przejmujemy na siebie.

12

Lat na rynku

86

Zadowolonych klientów

17500

Operacji księgowych

1040

Rozliczone VAT

1437

Rozliczone ZUS

Chcesz abyśmy do Ciebie zadzwonili?

Zamów rozmowę
Nie chcę zamówić rozmowy

Zamawiając rozmowę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz kontaktowych w celach handlowych i marketingowych przez NEX Bartłomiej Repeć oraz podmioty współpracujące w procesie udzielenia oferty księgowej. Zamawiając rozmowę wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną na podany numer telefonu wysyłanych przez NEX Bartłomiej Repeć.
POGOTOWIE PODATKOWE