Jedno konto bankowe do opłat wobec ZUS od 1 stycznia 2018r

Większość podatników otrzymało już przesyłkę z ZUS. W liście dowiadujemy się o zmianach w zakresie przekazywania środków do ZUS. W większości przypadków przedsiębiorca będzie miał tylko jeden numer rachunku na który będzie przekazywał składki.

17-10-2017
Zmiany w przepisach o zatrudnianiu tymczasowym

Z początkiem czerwca, zaczęły obowiązywać nowe przepisy nakazujące przedłużać umowę o pracę dla pracownic będących w ciąży – do momentu porodu, pod warunkiem przepracowania na podstawie danej umowy, minimum dwa miesiące.  Celem wprowadzenia przepisu było nabycie prawa do zasiłku macierzyńskiego.

17-10-2017
Jednolity Plik Kontrolny

„Jednolity Plik Kontrolny (dalej: JPK) jest nowym - wskazanym w Ordynacji podatkowej - trybem przekazywania danych księgowych przez podatników prowadzących księgi podatkowe przy użyciu programu komputerowego. Podatnicy ci muszą udostępniać dane w postaci JPK w zakresie wszystkich struktur JPK (na...

13-07-2017
Duża zapowiedź – mały efekt, czyli ZUS w świetle nadchodzących zmian. Zmiany od 1.1.2018 r., czyli do you love ZUS?

Ministerstwo Rozwoju zaprezentowało wg zapowiedzi wręcz rewolucyjny plan reformy ZUS dla przedsiębiorców, aby umilić im interesy z ZUS. Cel - obniżenie składek ZUS, czyli jak zachęcić przedsiębiorców do wyjścia z szarej strefy i rozpoczęcia funkcjonowania w usłanym różami Polskim systemie podat...

06-07-2017
12

Lat na rynku

86

Zadowolonych klientów

17500

Operacji księgowych

1040

Rozliczone VAT

1437

Rozliczone ZUS

Chcesz abyśmy do Ciebie zadzwonili?

Zamów rozmowę
Nie chcę zamówić rozmowy

Zamawiając rozmowę wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz kontaktowych w celach handlowych i marketingowych przez NEX Bartłomiej Repeć oraz podmioty współpracujące w procesie udzielenia oferty księgowej. Zamawiając rozmowę wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i telefoniczną na podany numer telefonu wysyłanych przez NEX Bartłomiej Repeć.
POGOTOWIE PODATKOWE